Endüstriyel Levhalar

Endüstriyel Levhalar
Göster:
Sırala:

Grafitli Telli Glingrit Levha

Grafitli Telli Klingrit Levha Grafitli telli klingrit levha yüksek sıcaklığa dayanıklı bir üründür. Grafitli telli klingrit levhalar çeşitli dolgu ka..

Emeflon Kumaş Levha

Emoflon Kumaş Levha Emeflon kumaş levhalar her türlü kimyasal maddeye karşı mükemmel dayanıklık gösteren bir üründür. Emeflon cam kumaş levha,yüksek ..

Asbestsiz Klingirit Levha

Asbestsiz Klingrit Levha Asbestsiz klingrit levha yüksek sıcaklığa(Max 350 °C kadar)  dayanıklı bir üründür. Asbestsiz klingrit levhalar çeşitli dolg..

Mantar Levha

Mantar Levha Mantar levha esnek ve elastik bir yapı malzemesi olup özellikle izolasyon contalarında sıkça kullanılmaktadır. Mantar levhalar,ısıya ve ..

PVC Perdelik Levha

PVC Perdelik Levha PVC perdelik levha,yüksek kalitede üretilmiş olup,soğuk hava depoları ve hertürşü işleri kapıları için uygun bir üründür. PVC perd..

Emeflon Levha ve Emeflon Çubuk

Emeflon Levha ve Emeflon Çubuk Emeflon levha ısı dayanımı ve yüksek ısı çalışma aralığına sahip geniş kullanım alanına sahip bir üründür… Emeflon lev..

Rulo Yün Keçe

Rulo Yün Keçe Yün keçe,yoğunluk ve elastikiyetin söz konusu olduğu işlerde en çok tercih edilen üründür. Yün keçeler,yüksek mukavemet gücüne sahiptir..