Lastik Levhalar

Lastik Levhalar
Göster:
Sırala:

Renkli Lastik Levha

Renkli Lastik Levha Renkli lastik levha -15 ile 85 derece aralığında ,sızdırmazlık,yalıtım ve izolasyon sağlar. Renkli lastik levhalar mekanik özelli..

Neopren Lastik Levha

Neopren Lastik Levha Neopren lastik levha,korozyona karşı gübre fabrikalarının silolarında ve özel inşaat projelerinde,barajlarda kullanılmaktadır. N..

Plastik Döşemelik Levha

Plastik Döşemelik Levha Plastik döşemelik levha,alanları hem şık gösterecek hem de hijneyinden taviz vermeyecek yer döşemesine sahip olması gereken k..

Desenli Lastik Levha

Desenli Lastik Levha Kırmızı silikon levha -60 C ° + 250 C ° ısıya dayanıklı yerlerde gıda,ilaç,aydınlatma,elektrik,tekstil,bilgisayar,otomotiv ve ı..

Siyah Puanlı Lastik Levha

Siyah Puanlı Lastik Levha Siyah puanlı lastik levha insan trafiğinin yoğun olduğu koridorlarda,terminallerde,ofislerde,bekleme salonlarında yer döşem..

Saf Lastik Levha

Saf Lastik Levha Saf lastik levha -15 ile 85 derece aralığında,makina,bağlantı elemanlarında,sızdırmazlık,yalıtım ve izolasyon sağlar. Saf lastik lev..

Kort Bezli Lastik Levha

Kort Bezli Lastik Levha Kort bezli lastik levhalar fiziksel dayanıklılığı kort bezi ile güçlendirilmiş lastik levhalardır. Kort bezli lastik levha,ağ..

EPDM Lastik Levha

EPDM Lastik Levha Epdm lastik levha asit,oksijen,su ve atmosfer koşullarına karşı dayanıklılığı yüksek bir üründür. E.P.D.M lastik levhaların ısı değ..

Bezli Lastik Levha

Bezli Lastik Levha Bezli lastik levha -15 ile 85 derece aralığında ,makina,bağlantı elemanlarında,sızdırmazlık,yalıtım ve izolasyon sağlar. Saf lasti..

Kumlama Lastik Levha

Kumlama Lastik Levha Kumlama lastik levha,kumlama odalarında yüzey kaplama amaçlı kullanılan,yüksek mukavemetli ve yumuşak bir malzemedir. Kumlama la..

Nitril Lastik Levha

Nitril Lastik Levha Nitril lastik levha benzine ve petrole karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Nitril lastik levhalar yüksek basınca dayanıklıdır. N..

Dielektrik Lastik Levha-İzole Halı

Dielektrik Lastik Levha-İzole Halı Dielektrik lastik levhalar orta ve yüksek gerilim olan çalışma alanlarında elektrik izolasyonu sağlayan kauçuk esa..

Renkli Puanlı Lastik Levha

Renkli Puanlı Lastik Levha Renkli puanlı lastik levha insan trafiğinin yoğun olduğu koridorlarda,terminallerde,ofislerde,bekleme salonlarında yer döş..