Silikon Ürünler

Silikon Ürünler
Göster:
Sırala:

Kırmızı Silikon Levha

Kırmızı Silikon Levha Kırmızı silikon levha -60 C ° + 250 C ° ısıya dayanıklı yerlerde gıda,ilaç,aydınlatma,elektrik,tekstil,bilgisayar,otomotiv ve ı..

Silikon Sünger Levha

Silikon Sünger Levha Silikon sünger levhalar yüksek ısı dayanımı ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiştir bir üründür. Silikon sünger levha ger..

Yapışkanlı Silikon Sünger Levha

Yapışkanlı Silikon Sünger Levha Yapışkanlı silikon sünger levhalar,yüksek ısı dayanımı ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş bir üründür. Yapışkan..

Silikon Sünger Şerit

Silikon Sünger Şerit Silikon sünger şerit ,yüksek ısı dayanımı ihtiyacını karşılamak için ,geliştirilmiş bir üründür. Silikon sünger şerit gerilme mu..

Silikon Fitil

Silikon Fitil Silikon sünger şerit ,yüksek ısı dayanımı ihtiyacını karşılamak için ,geliştirilmiş bir üründür. Silikon sünger şerit gerilme mukavemet..

Silikon Hortum

Silikon Hortum Silikon hortumlar -30 ile 260 derece arasında kullanılabilir bir üründür. Silikon hortum yüksek ve düşük sıcaklıklarda deformasyona uğ..

Silikon Lama

Silikon Lama Silikon lama 260 derece sıcaklığa dayanıklıdır. Silikon lama fazla uzunluk gerektiren düz yerler için kullanılabilir. Silikon lamalar öz..

Silikon Fırın Kapı Contaları

Silikon Fırın Kapı Contaları Silikon fırın kapı contaları endüstride yaygın olarak kullanılan,tarım,makine ekip parçaları,bina,otomotiv,pencere ve ka..

Silikon Tambur Contaları

Silikon Tambur Contaları Silikon tambur contaları -30 ile 300 derece arasında kullanılabilir bir üründür. Silikon tambur lastikleri yüksek ve düşük..

Şeffaf Silikon Levha

Şeffaf Silikon Levha Şeffaf silikon levha -60 C ° + 250 C ° ısıya dayanıklı yerlerde gıda,ilaç,aydınlatma,elektrik,tekstil,bilgisayar,otomotiv ve ısı..

Silikon Sünger Fitil

Silikon Sünger Fitil Silikon sünger fitil yüksek ısı dayanımı ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş bir üründür. Silikon sünger fitil gerilme mu..

Silikon Şerit

Silikon Şerit Silikon şerit 260 derece sıcaklığa dayanıklıdır. Silikon şerit fazla uzunluk gerektiren düz yerler için kullanılabilir. Silikon şeritle..

Silikon Sünger Lama

Silikon Sünger Lama Silikon sünger lama yüksek ısı dayanımı ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş bir üründür. Silikon sünger lama gerilme mukav..

Silikon Membran Levha

Silikon Sünger Lama Silikon sünger lama yüksek ısı dayanımı ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş bir üründür. Silikon sünger lama gerilme mukav..