Poliüretan Ürünler

Poliüretan Ürünler
Göster:
Sırala:

Poliüretan Kayışlar

Poliüretan Kayışlar Poliüretan kayışlar,farklı kesit seçenekleri ve üzerine uygulanan kaplamaları ile çok özel yerlerde kullanılabilen bir malzemedir..

Poliüretan Merdane Kaplamaları

Poliüretan Merdane Kaplamaları Poliüretan merdane kaplamaları,yüksek elastikiyete sahip bir üründür. Poliüretan merdane kaplamaları,mükemmel aşınma m..

Poliüretan Süngerler

Poliüretan Süngerler Poliüretan süngerler,darbe sönümleme özelliği olan bir üründür. Poliüretan süngerler,polieter ve poliester bazlı olmak üzere iki..

Poliüretan Tekerlek Kaplamaları

Poliüretan Tekerlek Kaplamaları Poliüretan kaplama tekerler,her türlü sanayi tipi tekerlekler,forklift,otomotiv,demir-çelik,tekstil,lojistik ve depol..

Poliüretan Sıyırıcılar

Poliüretan Sıyırıcılar Poliüretan sıyırıcılar,geniş sertlik aralığı,mekanik dayanımları,boyalı ve hassas yüzeyleri çizmemesi,temas ettiği yüzeylerde ..

Poliüretan Levhalar

Poliüretan Levhalar Poliüretan levhalar,mekanik dayanımları,geniş sertlik aralıkları (40-95 Shore),boyalı ve hassas yüzeyleri  çizmemesi ,temas ettiğ..

Poliüretan Kalıp Yayları

Poliüretan Kalıp Yayları Poliüretan kalıp yayları,en yaygın olarak bilinen ve performans açısından en ileri seviyede olan poliüretan elastomerlerdir...